Merhaba,

değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sizleri aydınlatacak olan bu yazımızı dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz.

Özkan Hidrolik olarak 1991 ‘den beri sizlere müşteri memnuniyeti herşeyden öncelikli tutarak hizmet vermekteyiz.Yılların verdiği bilgi birikimiyle, tecrübelerimizle en performanslı ürünleri deneyimleyip sizlere sunduk. Biz Alfagomma nın Türkiye distribütörüyüz. Bilmeyenler için bir açıklama yapalım Alfagomma kendi alanında dünyaca çok ünlü bir hidrolik hortum üreticisidir ve sadece hidrolik hortum üretimi yapmıyor bunun yanında hidrolik rakor alanında da çok iyi olduğunu herkes tarafında bilinmektedir.

Alfagomma nın şuan için ortalama 52 ayrı Hidrolik Hortum ürünü bulunmaktadır.Bunların hepsi verilen değerlerin doğruluğu açısından profesyonel makinalarla uzman mühendisler tarafından gerekli testleri yapılarak müşteriye sunulmaktadır.

Sizlerden gelen en fazla talep hangi hidrolik hortum modelleri uygundur sorusudur,sizlerde arama motorlarında ucuz hidrolik hortum ,en uygun hidrolik hortum ve hidrolik hortum yapan yerler diye ,arama yapanlardan mısınız?

Olabilir sorun yok! O zaman doğru yerdesiniz. Hidrolik hortum imalatında İzmir de en çok tanınan kurumlardan biriyiz ve tecrübemizede güveniyoruz. hidrolik hortumların kullanım alanları çok geniştir.

Basınç testlerinde basınç test hortumu da kullabilirsiniz , ateşe dayanıklı olması için özel geliştirilmiş yangına dayanıklı hidrolik hortum da kullanabilirsiniz yada içi çelik tel ile örülmüş çok yüksek basınçlara dayanabilen bazen dahada yüksek başınçlar için üretilmiş içinde 5 kat çelik tel örgü bulunan çelik telli hidrolik hortum da kullabilirsiniz .Piyada bir çok üretici mevcut özellikle yurt dışı kaynaklı firmalar bu işte isim yapmış durumdalar.Biz kurum olarak her zaman yerlilikten yanayız hortum imalatı  yaparken bunu hep dikkate alıyoruz kimi zaman bir müşterimiz bir güç ünitesi için hortum talebi olabiliyor kimi zaman bir iş makinası için Burda önemli olan kullanım alanınıza göre gerekli hesaplamarın doğru yapıldığı bir seçim olmasıdır. Eğer doğru seçim yaplmazsa ilerde daha ciddi sorunlarla karşılaşabilir siniz .Mesela; Hortum yırtılması ,yağ kaçakları hem size hem iş gücü kaybı hem zaman kaybı ve maddi kayıp olarak gerek döner unutmayın doğru hortum seçimi yapmak çok önemli .Başta söylediğimiz gibi kullanım alanlarına göre çok fazla çeşitlerimiz mevcut hidrolik hortum fiyat listesini şuan buradan paylaşamıyoruz nedeni ise bu sektörde kullanılan ürünlerin kura endexli olmasıdır.Güncel fiyatlarımız için lütfen satış ekibimizden destek alınız

Diğer Haberler

Alfagomma SpA ve Vivoil Srl Firmalarına Ziyaretler
Alfagomma SpA ve Vivoil Srl Firmalarına Ziyaretler Alfa..
8 Aralık 2020
PWG Türkiye Distribütörü Özkan Hidrolik
PWG Türkiye Distribütörü Özkan Hidrolik İtalyan devi hi..
8 Aralık 2020
HV Hydraulic Türkiye Distribütörü
HV Hydraulic Türkiye Distribütörü İtalyan Hidrolik ekip..
8 Aralık 2020
Komatek 2017 – 15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Ekipmanları İhtisas Fuarı
Komatek 2017 – 15. Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Te..
8 Aralık 2020

Diğer Blog Yazıları

Vivolo Türkiye Distribütörlüğü
Özkan Hidrolik olarak, Dünyanın önde gelen İtalyan hidr..
Hidrolik Güç Ünitesi imalatı İzmir
Merhaba, Bugün kü yazımızda HİDROLİK GÜÇ ÜNİTELERİ nden..
Yuken Hidrolik Ekipmanları
Merhaba, Yuken hidrolik türkiye distribütörü olarak hiz..
Hidrolik Hortumlar
Merhaba, değerli müşterilerimizden gelen talepler doğru..