Özkan Hidrolik - Hakkımızda

1991 yılında İzmir’de kurulan Özkan Hidrolik, iş hayatına yüksek basınçlı hidrolik hortum imalatı, iş makinaları silindir imalatı, sanayi makinaları silindir imalatları ve bakım-onarım ve teknik hizmetler vererek başlamıştır.

2005 yılına gelindiğinde Hidrokontrol’ün Ege Bölge Bayisi olan firmamız, bölgesinde hidrolik proje ve sistem tasarımı konularında ağırlıklı olarak çalışmaktadır. 

2006 yılında silindir fabrikasını açan Özkan Hidrolik, ilk başlarda adetli silindir imalatıyla başladığı işlerine, bölgedeki liman, fabrikalar, demir çelik firmaları ve gelen diğer müşteri talepleri doğrultusunda ağır iş silindirleri imalatı ve revizyon işlerine ağırlık vermiştir. 

Firmamız, 2009 yılından itibaren ISO 9001 kalite yönetim sisteminin gerekliliklerini yerine getirerek, tüm personeller tarafından benimsenmiş olarak hizmet vermektedir.

2015 yılı itibariyle İtalyan hortum ve hortum rakorları imalatçısı Alfagomma SpA ve dişli pompa, motor ve akış bölücü imal eden, İtalyan Vivola Srl firmalarının Türkiye Distribütörlükleri alınmıştır. 

2017 yılında, Özkan Hidrolik dünyaca ünlü Japon hidrolik ekipman üreticisi Yuken Hydraulics’in yetkili bayisi olarak en kaliteli hidrolik pompa, hidrolik motor, hidrolik valf vs ürünleri siz, değerli müşterilerimize sunmanın gururunu yaşamaktayız.

2018 yılının ilk çeyreğinde ünlü Italian pnömatik ekipman üreticisi A.P.I. – Advanced Pneumatic Industries’in yetkili bayisi olarak pnömatik ürün yelpazemizi piyasanın en kaliteli ürünleri ile genişletmiş bulunmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmaktayız.

Hem endüstriyel hem de mobil uygulamalarda en çok kullanılan ve satışını yaptığımız ürünler: 

Kumanda kolları, cetop valfler, oransal kumandalar, dişli pompa ve motorlar, sabit ve değişken debili pistonlu pompalar ve motorlar, sabit ve değişken debili paletli pompalar, kapalı devre pompalar, el pompaları, orbit motorlar, radyal pistonlu motorlar, yüksek basınç su pompaları, redüktörler, halat tamburları, çember dişliler, yürüyüş motorları ve redüktörleri, elektrik ve hidrolik dağıtıcılar, paletler, rotatorlar, mini güç üniteleri, hortum tamburları, mekanik/elektromanyetik kavramalar, soğutucular, aküler, ataçmanlar, valfler, filtreler, hortumlar, darbe emiciler, krom kaplı/indüksiyonlu miller, honlanmış borular, silindirler, boru bağlantı elemanları, hidro-pnömatik pompalar, pnömatik valfler, şartlandırıcılar, pnömatik silindirler, pnömatik hortumlar, pnömatik bağlantı elemanları, elektronik sürüş kartları, elektronik moment kontrol sistemleri, radyo kontrol sistemleri, elektronik radar çarpışma önleyici sistemler,… v.b.

Özkan Hidrolik aşağıdaki hizmetleri kalifiye personeli ve firma olarak benimsediği kalite yönetim sistemiyle en iyi şekilde vermektedir; 

– Mühendislik Hizmetleri
– Proje ve Sistem Tasarımı
– İmalat
– Teknik Servis
– Ürün Satışı
– Taahhüt
– Danışmanlık