Özkan Hidrolik İnsan Kaynakları - Human Resources
 

Özkan Hidrolik ailesine katılmak ister misiniz? Resimli özgeçmişinizi ve çalışmak istediğiniz pozisyonu aşağıdaki mail adresimize gönderebilirsiniz. Yetkili birimimiz en kısa sürede başvurunuzu değerlendirecek ve yanıtlayacaktır.

ik@ozkanhidrolik.com.tr
 

ÖZKAN HİDROLİK İNSAN KAYNAKLARI
Özkan Hidrolik ailesine katıldığınız andan itibaren farklılığı hissedecek, profesyonel bir ekiple beraber iyi bir kuruluşta çalışmanın farkına vararak, iyi bir kariyere adım atmış olacaksınız.

Özkan Hidrolik IK olarak hedefimiz çalışanlarımızın performanslarını arttırmak ve yüksek verimlilik sağlamak amacıyla takım oyuncusu olabilecekleri uygun çalışma ortamı sağlamaktır. Firma başarısının, personellerimizin motivasyonu ve müşterilerimizin memnuniyeti ile doğru orantılı olduğu bilinciyle, dinamik, özgüvenli ve lider kadrolarla müşterilerimizin hizmetine devam etmekteyiz.

Özkan Hidrolik olarak amacımız; başarılı kişileri firmamız bünyesine dahil etmek ve uzun soluklu bir birliktelik sağlamaktır. Bu nedenle ilişkilerimizi sağlıklı bir şekilde kalıcı temeller üzerine kurmaktayız. Günlük hayatta insanların sahip olması gereken insani ve ahlaki değerleri, çalışma hayatında da tüm personelimizden bekleriz.

Firmamızda işe alım ve atamalar, büyük bir titizlikle yapılır. Dürüstlük ve sadakat ana kriterlerimizdir.

Personelimizin dayanışma içinde, takım ruhu hissiyatıyla çalışması amacıyla her türlü sosyal, kültürel ve eğitsel faaliyetleri organize eder ve bu paralelde ortak paylaşımları arttırıcı tüm organizasyonları da destekleriz.

Firmamızda İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği yönetmeliklerine tam bir uyum sağlanmakta olup, bu konularda ihtiyaç duyulan çeşitli eğitimler tüm personelimize verilmektedir. Uygun çalışma ortamları teşkil edilmiş olup, tüm personelin bu kurallar çerçevesinde çalışması sağlanmaktadır.

İŞE ALIM SÜRECİ
Özkan Hidrolik’te seçme ve yerleştirme süreci, firmamıza 4 farklı kanaldan yapılabilen başvuru ile başlar.

Bunlar sırasıyla; 
• e-posta yoluyla ik@ozkanhidrolik.com.tr adresine CV göndererek,
• www.ozkanhidrolik.com.tr adresinden form doldurarak, 
• +90(232)3758753 faks numarasına CV göndererek,
• Özkan Hidrolik merkez binasına elden CV bırakarak.

Tüm bu kanallardan yapılan başvurular kayıt altına alınır. Firmamızın ihtiyaçları doğrultusunda, gerekli niteliklere uyan adaylar, bu havuzdan seçilerek ön görüşmeye çağırılır.

ÖZKAN HİDROLİK’TE İŞ GÖRÜŞMELERİ
Adaylar, öncelikle IK sorumlusu ile bir ön görüşme gerçekleştirir. Bu ön görüşmede adayların sürekli öğrenme, iletişim becerileri, problem çözme ve karar verme, ekip çalışması, başarı odaklılık, rehberlik, ticari sağduyu, müşteri odaklılık, yaratıcılık ve yenilikçilik, planlama ve organizasyon gibi yetkinlikleri değerlendirilmektedir. Bu değerlendirmeler ışığında adaylar, ilgili pozisyonla alakalı departman yöneticisiyle ikinci bir görüşmeye davet edilmektedir. Her iki görüşmede de dikkat edilen en önemli kriterler kurum kültürümüze uygunluktur. Tüm görüşmelerden çıkan sonuca göre adaylarla olumlu veya olumsuz şeklinde irtibata geçilir. Uygun görülen adaya iş teklifi yapılır.

 

  CV Yükle

  Eğer hazır bir CV'niz var ise lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmadan CV'nizi buradan gönderiniz.

  Kişisel Bilgiler

  Eğitim Bilgileri

  İş Tecrübeleri

  Yabancı Dil Bilgileri & Referanslar

  Sürücü Belgeniz Varmı? BCDEFYok
  Askerlik Durumunuz TamamlandıTecilliMuaf
  Sigara Kullanıyor musunuz? EvetHayır